CHAINZ “AHELDATUD” MIXTAPE (digi)

0.0010.00

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Chainz „Aheldatud“ Mixtape on kokku pandud kõikide CHAINZxEUGEN artistide loomest.

Räägime siis väheke mõistetest. Chainz Records on meie isiklik label, mis ilmselt lähitulevikus saab ka täitsa ametlikuks plaadifirmaks,  mille alt enamus nende artistide loome ka ilmuma hakkab. Ning Eugen Productions tähistab meie suurimat koostöö partnerit ,kelle põhitegevuseks on video ja mänedžment.

Albumil on kuulda palju erinevaid omavahelisi koostöid kui ka eri artistide soololugusid. Kõik lood ja ka artistid on omavahel mingil määral seotud.

MAAKUU: Meid juhib ühine tahe liikuda parema elu suunas. Vahet ei ole, mis stiili räppi sa harrastad. Sa ei pea isegi mitte tegema räpp muusikat, et kuuluda siia ahelikku, mis meid teineteise külge ühendab. Oled sa kuulaja, produtsent, manager, disainer, kes iganes, a sa vähegi fiilid seda, mida me teeme, ja oskad end kasvõi natukenegi samastuda, siis sa juba oledki selle „Chainzi“ ketilüli.

Me nagunii oleme siia ühiskonda aheldatud. Katsume lihtsalt valida õiget ketti, mille hammasratas olla ja millega ühes liikuda. Ühesõnaga seni kuni sa ümbritsed end õigete inimestega, ja teil on sarnased huvid, võid kindel olla, et liigud õiges salgas ja õiges suunas. Ärme lihtsalt lase kellelgi seda meie „chaini“ murda.

Ühiskogumikul teevad kaasa PK, AL Suur, MAAKUU, VK, Ditto, VT, S.E.W.E.N Plaat ilmub vaid digitaalsel kujul ja selle väljastajaks Eugen Productions.

Lisainfo

HIND

0€, 5€, 10€

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “CHAINZ “AHELDATUD” MIXTAPE (digi)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga